Коса акумуляторна Vitals Master AZT 3680-1n BL 36В 800Вт без АКБ і ЗП безщіткова, акумуляторний тример для трави та бур’янів





| Тип двигуна | Безщітковий |
| Потужність, Вт | 800 |
| Напруга живлення, В | 36 |
| Діаметр штанги, мм | 26 |
| Рекомендована товщина ліски, мм | 2,0 |
| Діаметр скошування ліскою/ножем, мм | 360/255 |
| Максимальна частота обертів, об/хв: | |
| - режим 1 | 4000 |
| - режим 2 | 4500 |
| Габарити паковання, мм | 920х250х130 |
| Маса нетто/брутто, кг | 4,5/5,8 |
Коса акумуляторна Vitals Master AZT 3680-1n BL — це інноваційний, потужний та надійний інструмент для догляду за вашим газоном, скошування трави, бур’янів, кущів та іншої рослинності на дачі, в саду або на присадибній ділянці. Завдяки своїй високій ефективності, мобільності та зручності акумуляторна електрокоса Vitals AZT 3645-1n BL стане ідеальним вибором для домашнього використання та професійних потреб.
Потужний та продуктивний двигун
Коса акумуляторна Vitals Master AZT 3680-1n BL — оснащена високопродуктивним електродвигуном напругою живлення 36 В та потужністю 800 Вт, який забезпечує стабільну роботу навіть під час інтенсивного навантаження. Завдяки сучасній технології безщіткового мотора знизились витрати енергії акумуляторних батарей та підвищилась його ефективність. Такий двигун не потребує складного обслуговування, працює тихо й витривало, що гарантує тривалий термін служби електрокоси.
Якісні матеріали та вузли
Коса акумуляторна Vitals Master AZT 3680-1n BL виготовлена з високоякісних конструкційних матеріалів, що гарантують надійність роботи та тривалий термін експлуатації.
Корпус і захисний кожух виконані з міцного ударостійкого ABS-пластику, який ефективно захищає силовий вузол від механічних пошкоджень і зовнішніх впливів, а також зменшує ймовірність травмування оператора твердими частинками під час роботи ріжучого оснащення.
Основний елемент несучої конструкції — розбірна алюмінієва штанга — міцна й легка, не схильна до корозії та має тривалий термін служби. Система охолодження ефективно відводить надлишкове тепло від двигуна, запобігаючи його перегріванню та подовжуючи тривалість експлуатації.
Зручність та комфорт роботи
Невелика вага виробу, продумане ергономічне руків’я та збалансована конструкція забезпечують комфортну роботу навіть під час тривалого використання без перерв. Акумуляторний формат знімає обмеження щодо робочої зони, дозволяючи вільно переміщуватись в ній, та підвищує маневровість оператора. Низький рівень шуму електродвигуна покращує умови праці та знижує втому під час експлуатації.
Розташування двигуна в нижній частині електрокоси спрощує конструкцію, робить її більш простою та оптимально збалансованою. Таке інженерне рішення значно знижує вібраційні навантаження, які майже не передаються на руки, забезпечуючи підвищений комфорт під час тривалої роботи.
Кнопка запобігання випадковому запуску унеможливлює мимовільне ввімкнення електрокоси, підвищуючи рівень безпеки під час транспортування та зберігання інструмента.
Особливості моделі AZT 3680-1n BL:
- безщітковий двигун;
- нижнє розташування двигуна;
- два режими частоти обертів двигуна;
- розкладна алюмінієва штанга діаметром 26 мм;
- ергономічне руків’я;
- захист від випадкового увімкнення;
- низький рівень шуму та вібрації.
Комплектація моделі AZT 3680-1n BL:
* Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
- коса акумуляторна Vitals Master AZT 3680-1n BL – 1 од.;
- ліска для тримерів 2,0 мм х 15 м – 1 од.;
- шпуля з ліскою – 1 од.;
- ніж трилопатевий – 1 од.;
- дисковий ніж із 40-ка лезами – 1 од.;
- ранцева жилетка – 1 од.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Ширина скошування ліски | 360 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |






