Коса акумуляторна Vitals AZT 3654a BL Kit 36В безщіткова, тример акумуляторний для трави та бур’янів, 540 Вт, з АКБ і ЗП





| Тип двигуна | безщітковий |
| Потужність, Вт | 540 |
| Напруга живлення, В | 36 |
| Ємність акумуляторної батареї, А·год | 4,0 |
| Діаметр штанги, мм | 26 |
| Рекомендована товщина ліски, мм | 2,0 |
| Діаметр скошування ліскою/ножем, мм | 390/305 |
| Максимальна частота обертів холостого ходу, об/хв: | |
| - 1 режим | 5000 |
| - 2 режим: | 6000 |
| Габарити паковання, мм | 1710×130×170 |
| Маса нетто/брутто, кг | 6,13/6,63 |
Електрокоса акумуляторна Vitals AZT 3654a BL Kit – це сучасний, потужний та надійний інструмент, призначений для догляду за газоном, скошування трави, бур’янів, кущів та іншої рослинності на дачі, в саду або на присадибній ділянці. Завдяки своїй відмінній ефективності, зручності та мобільності акумуляторна електрокоса Vitals AZT 3654a BL Kit є чудовим варіантом для побутового використання.
Потужний та продуктивний двигун
Електрокоса акумуляторна Vitals AZT 3654a BL Kit оснащена сучасним електродвигуном з напругою живлення 36 В і потужністю 540 Вт, що забезпечує стабільну роботу навіть за інтенсивних та пікових навантажень. Безщіткова технологія сприяє раціональному використанню енергії акумулятора, підвищує ефективність роботи двигуна та зменшує втрати енергії. Продумана конструкція мотора не потребує частого технічного обслуговування, знижує рівень шуму й вібрацій, а також збільшує його ресурс, що загалом подовжує термін служби електрокоси.
Якісні матеріали та вузли
Електрокоса акумуляторна Vitals AZT 3654a BL Kit виготовлена з високоякісних конструкційних матеріалів, що гарантують надійність роботи та тривалий термін експлуатації.
Корпус і захисний кожух виконані з міцного ударостійкого ABS-пластику, що ефективно захищає силовий вузол від механічних пошкоджень і зовнішніх впливів, а також зменшує ймовірність травмування оператора твердими частинками під час роботи ріжучого оснащення.
Основою конструкції слугує алюмінієва штанга, що поєднує невелику вагу з високою жорсткістю, стійкістю до корозії та розрахована на інтенсивну експлуатацію протягом тривалого часу.
Ефективна система охолодження сприяє своєчасному відведенню тепла від електродвигуна, підтримує оптимальний температурний режим і запобігає перегріву під час тривалої роботи.
Зручність та комфорт роботи
Невелика вага виробу, продумана ергономічне руків’я та збалансована конструкція забезпечують комфортну роботу навіть під час тривалого використання без перерв. Акумуляторний формат знімає обмеження щодо робочої зони, дозволяючи вільно переміщуватись по ній та підвищує маневровість оператора. Низький рівень шуму електродвигуна покращує умови праці та зменшує втому під час експлуатації.
Розташування двигуна в нижній частині електрокоси спрощує конструкцію, робить її більш простою та оптимально збалансованою. Таке інженерне рішення значно знижує вібраційні навантаження, які майже не передаються на руки, забезпечуючи підвищений комфорт під час тривалої роботи.
Кнопка запобігання випадковому запуску унеможливлює мимовільне ввімкнення електрокоси, підвищуючи рівень безпеки під час транспортування та зберігання інструмента.
Акумулятор та зарядний пристрій
Акумуляторні батареї, виконані за літій-іонною технологією, характеризується підвищеною енергоефективністю та розраховані на понад 400 повних циклів «заряджання–розряджання». Конструкцією передбачена багаторівнева систему захисту, що включає захист від короткого замикання, перегріву, перезаряду та критичного розряду. Для контролю стану заряду акумулятори оснащені світлодіодними індикатороми. Зарядний пристрій для двох акумуляторів має мікропроцесорне керування, яке автоматично регулює параметри зарядки кожного акумулятора окремо, забезпечуючи їх стабільну роботу та подовжений термін служби. Для зручності користувача кожна батарея оснащена світлодіодним індикатором, що дозволяє легко контролювати процес заряджання.
Особливості моделі Vitals AZT 3654a BL Kit:
- безщітковий двигун;
- нижнє розташування двигуна;
- два режими частоти обертів холостого ходу;
- цільна алюмінієва штанга діаметром 26 мм;
- ергономічне руків’я;
- захист від випадкового увімкнення;
- низький рівень шуму та вібрації.
Комплектація моделі Vitals AZT 3654a BL Kit:
- електрокоса акумуляторна Vitals AZT 3654a BL – 1 од.;
- ліска для тримерів 2,0 мм×15 м – 1 од.;
- шпуля з ліскою 2,0 мм – 1 од.;
- дисковий ніж із 2-ма лезами – 1 од.;
- акумуляторна батарея 18 В, 4,0 А·год – 2 од.;
- зарядний пристрій подвійний – 1 од.;
- наплічний пасок – 1 од.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 390 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 390 мм |
| Ширина скошування ножа | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.42 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Споживана потужність | 540 Вт |







