Коса акумуляторна Vitals AZT 1854a BL 18V 540Вт без АКБ і ЗП безщіткова з ножем і ліскою акумуляторний тример для трави і бур’янів





| Тип двигуна | безщітковий |
| Потужність, Вт | 540 |
| Напруга живлення, В | 18 |
| Діаметр штанги, мм | 26 |
| Рекомендована товщина ліски, мм | 2,0 |
| Діаметр скошування ліскою/ножем, мм | 390/305 |
| Максимальна частота обертів холостого ходу, об/хв: | |
| - 1 режим | 5000 |
| - 2 режим: | 6000 |
| Габарити паковання, мм | 1710×115×150 |
| Маса нетто/брутто, кг | 4,42/4,92 |
Електрокоса акумуляторна Vitals AZT 1854a BL – це сучасний, потужний та надійний інструмент, що призначений для догляду за газоном, скошування трави, бур’янів, кущів та іншої рослинності на дачі, в саду або на присадибній ділянці. Завдяки своїй відмінній ефективності, зручності та мобільності акумуляторна електрокоса Vitals AZT 1854a BL є чудовим варіантом для побутового використання.
Потужний та продуктивний двигун
Електрокоса акумуляторна Vitals AZT 1854a BL оснащена сучасним електродвигуном із напругою живлення 18 В і потужністю 540 Вт, що забезпечує стабільну роботу навіть за інтенсивних та пікових навантажень. Безщіткова технологія сприяє раціональному використанню енергії акумулятора, підвищує ефективність роботи двигуна та зменшує втрати енергії. Продумана конструкція мотора не потребує частого технічного обслуговування, знижує рівень шуму й вібрацій, а також збільшує його ресурс, що загалом подовжує термін служби електрокоси.
Якісні матеріали та вузли
Електрокоса акумуляторна Vitals AZT 1854a BL виготовлена з високоякісних конструкційних матеріалів, що гарантують надійність роботи та тривалий термін експлуатації.
Корпус і захисний кожух виконані з міцного ударостійкого ABS-пластику, що ефективно захищає силовий вузол від механічних пошкоджень і зовнішніх впливів, а також зменшує ймовірність травмування оператора твердими частинками під час роботи ріжучого оснащення.
Основою конструкції слугує алюмінієва штанга, що поєднує невелику вагу з високою жорсткістю, стійкістю до корозії та розрахована на інтенсивну експлуатацію протягом тривалого часу.
Ефективна система охолодження сприяє своєчасному відведенню тепла від електродвигуна, підтримує оптимальний температурний режим і запобігає перегріву під час тривалої роботи.
Зручність та комфорт роботи
Невелика вага виробу, продумана ергономіка D-подібного руків’я та збалансована конструкція забезпечують комфортну роботу навіть під час тривалого використання без перерв. Акумуляторний формат знімає обмеження щодо робочої зони, дозволяючи вільно переміщуватись по ній та підвищує маневровість оператора. Низький рівень шуму електродвигуна покращує умови праці та зменшує втому під час експлуатації.
Розташування двигуна в нижній частині електрокоси спрощує конструкцію, робить її більш простою та оптимально збалансованою. Таке інженерне рішення значно знижує вібраційні навантаження, які майже не передаються на руки, забезпечуючи підвищений комфорт під час тривалої роботи.
Кнопка запобігання випадковому запуску унеможливлює мимовільне ввімкнення електрокоси, підвищуючи рівень безпеки під час транспортування та зберігання інструмента.
Особливості моделі Vitals AZT 1854a BL:
- безщітковий двигун;
- нижнє розташування двигуна;
- два режими частоти обертів холостого ходу;
- цільна алюмінієва штанга діаметром 26 мм;
- регульований кут нахилу D-подібного руків’я;
- захист від випадкового увімкнення;
- низький рівень шуму та вібрації.
Комплектація моделі Vitals AZT 1854a BL:
- електрокоса акумуляторна Vitals AZT 1854a BL – 1 од.;
- ліска для тримерів 2,0 мм×15 м – 1 од.;
- шпуля з ліскою 2,0 мм – 1 од.;
- дисковий ніж із 2-ма лезами – 1 од.;
- наплічний пасок – 1 од.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 390 мм |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 390 мм |
| Ширина скошування ножа | 305 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.42 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 540 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |






