Тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n без АКБ та ЗП 18В, 250Вт, ширина скошування 300 мм, електрокоса акумуляторна для трави





| Тип двигуна | Колекторний (щітковий) |
| Потужність, Вт | 250 |
| Напруга живлення, В | 18 |
| Рекомендована товщина ліски, мм | 1,6 |
| Максимальна ширина скошування, мм | 300 |
| Максимальна частота обертів, об/хв | 8800 |
| Габарити паковання, мм | 905×85×245 |
| Маса нетто/брутто, кг | 2,15/2,95 |
Тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n — це сучасний та зручний інструмент для догляду за вашим газоном, садом чи присадибною ділянкою. Завдяки своїй ефективності, мобільності та зручності акумуляторний тример Vitals AZT 1825-1n швидко стане незамінним помічником у кожному господарстві.
Двигун
Тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n оснащений сучасним електричним двигуном із мідною обмоткою, з напругою живлення 18 В та потужністю 250 Вт, що забезпечує високу продуктивність та ефективну роботу пристрою.
Якісні матеріали та вузли
Тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n виготовлений із використанням якісних матеріалів, що забезпечують його довговічність та надійність. Захисний кожух та корпус тримера виготовлені з використанням якісного ABS-пластику, що забезпечує міцність конструкції, надійний захист двигуна від фізичних пошкоджень та безпеку оператора від травмування твердими предметами, що можуть відлетіти від контакту з ріжучим інструментом тримера.
Основний елемент несучої конструкції — телескопічна алюмінієва штанга — міцна й легка, не схильна до корозії та має тривалий термін служби.
Система охолодження ефективно відводить надлишкове тепло від двигуна, запобігаючи його перегріванню та збільшуючи тривалість експлуатації.
Зручність та комфорт роботи
Розміщення двигуна в нижній частині тримера робить конструкцію не тільки набагато простішою і дешевшою, а й більш збалансованою, що знижує рівень вібрації, що практично не передається на руки оператора та робить тривалу роботу більш комфортною.
Поворотний механізм косильної головки та обмежувальний ролик забезпечують комфортне косіння вздовж бордюрів, а коли ви працюєте поруч із деревами, металева захисна дужка ефективно захищає стовбури від пошкоджень. Телескопічна конструкція штанги дає змогу змінювати довжину тримера та налаштувати його під індивідуальні потреби оператора.
Ергономічне додаткове руків’я з функцією регулювання положення сприяє більш зручному хвату та надійному контролю тримера під час роботи.
Особливості моделі AZT 1825-1n:
- регульована різальна головка;
- нижнє розташування електродвигуна;
- регулювання положення додаткового руків’я;
- телескопічна алюмінієва штанга;
- обмежувальна роликова опора для скошування трави вздовж бордюрів чи інших перешкод;
- легкість і компактність конструкції.
Комплектація моделі AZT 1825-1n:
* Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
- тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n – 1 од.;
- шпуля з ліскою – 1 од.;
- додаткове руків’я – 1 од.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8800 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |







