Мультиварка Grunhelm MC-28SB 5 л – сенсорна, 10 програм, LED-дисплей, антипригарна чаша, пароварка, швидке приготування





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка Grunhelm MC-28SB
Модель має оригінальну форму корпусу, що поєднує елементи з пластику та металу, і вигідно доповнить будь-який сучасний інтер’єр кухні.
Довірте клопоти на кухні досконалій мультиварці та приділіть вільний час родині чи своєму хобі.
Завдяки унікальній сферичній чаші мультиварка створить максимум смаку, забезпечуючи ефект домашньої печі. Об’єм 5 літрів з запасом дозволяє готувати кілька порцій одночасно.
- Антипригарне покриття чаші
- Швидке приготування страв
- Збереження вітамінів під час приготування
- Функція «мультикухар» дозволяє налаштовувати час і температуру за власним рецептом
- Режим смарт-кухар
Характеристики:
- Габарити упаковки (В×Ш×Г), см: 37,5×30,8×28
- Напруга: 220 В
- Вага в упаковці, кг: 3,20
- Габарити (В×Ш×Г), см: 28×26,7×27,5
- Вага, кг: 2,95
- Гарантія, міс.: 24
- Дисплей: LED
- Загальний об’єм чаші: 5 л
- Колір виробу: Металік
- Матеріал корпусу: Пластик
- Покриття чаші: Антипригарне
- Потужність нагрівального елементу: 900 Вт
- Сфера використання: Для дому
- Тип: Мультиварка
- Тип управління: Кнопкове
- Кількість програм: 10
Комплектація:
- Мультиварка
- Внутрішня чаша
- Пароварка (решітка)
- Ложка для помішування
- Мірний стакан
- Шнур живлення (знімний)
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |




