Кухонна витяжка Grunhelm GVG 651 MW | Біла | Купольна | 190 Вт | 950 м³/год | Кнопкове упр. | LED підсвічування





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купольна витяжка GVG 651 MWвиготовлена в сталевому кольорі і має ширину 60 см. Оснащена трьома рівнями швидкості управління, що забезпечують комфортне використання в різних ситуаціях. Вона також має якісний алюмінієвий фільтр, що ефективно утримує жир і бруд, а також підсвічування LED. Двигун має достатню потужність для очищення повітря в кімнатах розміром 15-20 кв метрів.
Характеристики:
>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 950 куб.м/год |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 400 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антизворотний клапан | Так |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |







