Мініпила акумуляторна Vitals Master AKZ 1802 SmartLine+ | 18 В | 4" шина | 8 м/с | 32 ланки | Без АКБ і зарядного
-17%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики на Мініпила акумуляторна Vitals Master AKZ 1802 SmartLine+
АКБ та ЗП необхідно купувати окремо, вони не включені в комплект постачання.
Особливості:
- літій-іонна технологія;
- безключове фіксація ланцюга;
- захисний кожух над ланцюгом;
- прогумоване руків’я;
- серія SmartLine+.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 120 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |





