Тример електричний для трави Кентавр СК-1638Е | Електрокоси 1.8 кВт | Електротриммер із цільною штангою





Тример електричний Кентавр СК-1638Е - чудовий вибір якісного садового інструменту. Він стане Вам вірним помічником під час роботи в саду та на присадибній ділянці. Тример має потужний мотор, високі оберти холостого, мала вага та збалансовану конструкцію. Ці фактори забезпечують легкість в управлінні та високу продуктивність. Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем на плечі з можливістю регулювання, ергономічною ручкою, низьким рівнем вібрацій і шуму. В обслуговуванні електрокоса набагато простіше аналогів із бензиновим мотором. Для початку роботи досить просто підключитись до мережі 220В.
ОСОБЛИВОСТІ:
- потужний електродвигун;
- верхнє розташування двигуна;
- захист від випадкового включення;
- цільна штанга;
- ручки велосипедного типу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:rong>p>
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |



