Поршневий компресор Werk BMW-24 | 8 бар | 1.9 кВт | вхід: 206 л/хв | рес-р 24 л | Пневмонабір з 5 предметів





Повітряний компресор 24 літри Werk BMW-24 поршневий, масляний, одноциліндровий.
Набір пневмоінструменту з 5 предметів в комплекті!
Компресор Werk BMW-24 незамінний помічник для вирішення широкого спектру домашніх завдань, пов'язаних з підкачуванням шин, фарбуванням, продуванням, підключенням пневмоінструменту і т.д. Об'єм ресивера становить 24 літри. Двигун потужністю 1900 Вт, забезпечує стабільну продуктивність 206 л/хв. Зазначимо захист двигуна від навантаження. Автоматика, встановлена на компресор, дозволить автоматично зупиняти роботу двигуна при максимальному тиску в ресивері та відновлювати роботу при зниженні тиску. Регулятор вихідного тиску та 8 бар дозволить розширювати сферу застосування інструменту і підлаштовувати його в залежності від роботи, що виконується. Два манометри дозволять стежити за тиском у ресивері та за регульованим тиском на виході. Надійні швидкознімні з'єднання дозволять легко під'єднати шланги чи інше обладнання. Компресор Werk BMW-24 має компактні розміри та легку вагу. Переміщати інструмент дуже легко завдяки наявності надійних транспортувальних коліс. При покупці надається обов'язкова гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Особливості:
- клапана з нержавіючої сталі;
- якісний повітряний фільтр;
- примусове охолодження вентилятором;
- прямий привід від двигуна;
- два манометри;
- автоматика повторного запуску;
- швидкознімні штуцери на виході;
- гвинт для зливу конденсату.
Комплектація:
- компресор;
- фарбувальний пістолет;
- продувний пістолет;
- пістолет для підкачування коліс;
- промивний пістолет;
- спіральний шланг (5м);
- Інструкція з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |







