Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос дренажный Світязь WQСD10 призначений для перекачування брудної води. Відмітною рисою насоса є висока продуктивність (200 л/хв) і велика напор. Потужність мотора становить 2000 Вт, чого з запасом вистачає для продуктивної роботи впродовж тривалого часу.
Насос має надійні гумові ущільнення й укомплектований автоматичним поплавцем, який допоможе стежити за рівнем води та зберегти від зламання двигун і ножем для подрібнення великих частинок. Основною характеристикою насоса є повний занурення у воду — колодязя, водойму або свердловину.
ОСОБЕННОСТИ:
- металева крильчатка;
- надійні гумові ущільнення;
- тривалий режим роботи;
- надійність у роботі;
- ніж-подрібнювач;
- низький рівень шуму;
- автоматичний поплавець.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Світязь
- Тип насоса: заглибний
- Тип насоса: дренажний
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Потужність, Вт: 2000
- Тип рідини: брудна вода
- Макс. розмір частинок, мм: 5
- Продуктивність, л/хв: 200
- Глибина занурення, м: 5
- Висота подавання, м: 8
- Діаметр патрубка, мм: 25
- Клас захисту: IPХ8
- Матеріал виготовлення: чавун
- Поплавець: є Ніж-подрібнювач: є
- Вага, кг: 16,2
- Гарантія, міс.: 12
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- насос дренажный Світязь WQСD10;
- поплавцевий вимикач;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16.2 кг |
| Вид насоса | Фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |






