Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Forte FGS 145 є якісним інструментом для розпилювання деревини. За допомогою даної моделі бензопили, Ви з легкістю впораєтесь навіть з найскладнішими задачами в побуті та не тільки. FGS 145 оснащена двохтактним двигуном, потужністю 3.2 кВт, та шиною OREGON робоча довжина якої становить 45 см. Також хочеться відмітити якісний карбюратор WALBRO, який спочатку встановлений на даній бензопилі. Система «Легкий Старт » допоможе Вам без особливих зусиль запустити двигун в будь-яку пору року.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Система легкий старт
- Шина та ланцюг OREGON
- Японський карбюратор Walbro
- Хромовані стінки циліндра
- Сучасна антивібраційна система
- Низький рівень вібрацій та шуму
- Автоматичне змащення ланцюга
- Аварійна зупинка ланцюга
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Производитель - Forte
- Страна происхождения - Китай
- Карбюратор - WALBRO
- Тип питания - Бензин
- Мощность - 3200 Вт
- Объем двигателя - 45 см3
- Длина шины - 45 см
- Шаг цепи - 0,325
- Тормоз цепи - Да
- Антивибрационная система - Да
- Easy Start, Qiuck Stop - Да
- Класс инструмента - Бытовой
- Вес - 5.5 кг
- Гарантия - 24 мес
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензопила Forte FGS 145
- Пильна шина OREGON
- Пильний ланцюг OREGON
- Ключ універсальний
- Зубчастий упор
- Бачок для приготування паливної суміші
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 450 мм |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Праймер | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 4.4 л. с. |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, кВт | 3.2 |
| Смазка цепи | Автоматическая |










